» Tweedehands zoekertje in Boeken & tijdschriften » Strips - Asterix en Obelix

Asterix en Obelix nr 15:In Hispania (1975)

Deel dit zoekertje:
facebook deel knop Share on Google+

» AangebodenAsterix en Obelix nr 15:In Hispania (1975)
» Prijs: € 6 (Bieden toegestaan!)
» Conditie: Gebruikt
» Beschrijving:

Asterix en Obelix nr 15:In Hispania.
HerdrukĀ 1975.
Uitgeverij Lombatd/Standaard.
InĀ heel mooie staat.
Niets in geschreven.
Geen beschadigingen op de zijkant.
Verzendingskosten zijn voor de koper.

Strips komen allemaal uit mijn eigen verzameling.
Heb meer dan 35 jaar strips verzameld.

» Verkoper: Stripverzamelaar
» Waardering: +43
» Telefoon: Niet opgegeven
» Woonplaats: Beveren-Waas, 9120 (Oost-Vlaanderen)
  (Weergeven op kaart)
» Geplaatst: 10/04/2016 17:57
» Laatste wijziging: 18/05/2018 16:47
» Aantal keer bekeken: 658
» Nummer van zoekertje: 246077
» Een bod plaatsen

Om een bod te kunnen plaatsen moet u zicht eerst registreren op ZoekertjesNet.be
Indien u reeds geregistreerd bent op ZoekertjesNet.be, dan kan u bovenaan je emailadres en wachtwoord invoeren om aan te melden.
Indien u nog niet geregistreerd bent kan u zich hier registreren.

» Contacteer de verkoper
Om de verkoper te kunnen contacteren moet u zicht eerst registreren op ZoekertjesNet.be
Voldoet dit zoekertje niet aan de gebruiksvoorwaarden, staat het in de verkeerde rubriek, of denk u dat dit zoekertje ongepast is?
Laat het ons weten!