» Tweedehands zoekertje in Boeken & tijdschriften » Strips - Asterix en Obelix

Asterix nr 26:De odyssee van Asterix..1ste druk

Deel dit zoekertje:
facebook deel knop Share on Google+

» AangebodenAsterix nr 26:De odyssee van Asterix..1ste druk
» Prijs: € 9 (Bieden toegestaan!)
» Conditie: Gebruikt
» Beschrijving:

Asterix nr 26:De odyssee van Asterix.
1ste druk Vlaamse versie 1981.
Uitgeverij Les Editions Albert Rene.
In heel mooie staat.
Niets in geschreven.
Geen beschadigingen op de zijkant.
Verzendingskosten zijn voor de koper.

Strips komen allemaal uit mijn eigen verzameling.
Heb meer dan 35 jaar strips verzameld.

» Verkoper: Stripverzamelaar
» Waardering: +43
» Telefoon: Niet opgegeven
» Woonplaats: Beveren-Waas, 9120 (Oost-Vlaanderen)
  (Weergeven op kaart)
» Geplaatst: 10/04/2016 18:02
» Laatste wijziging: 18/05/2018 16:48
» Aantal keer bekeken: 431
» Nummer van zoekertje: 246081
» Een bod plaatsen

Om een bod te kunnen plaatsen moet u zicht eerst registreren op ZoekertjesNet.be
Indien u reeds geregistreerd bent op ZoekertjesNet.be, dan kan u bovenaan je emailadres en wachtwoord invoeren om aan te melden.
Indien u nog niet geregistreerd bent kan u zich hier registreren.

» Contacteer de verkoper
Om de verkoper te kunnen contacteren moet u zicht eerst registreren op ZoekertjesNet.be
Voldoet dit zoekertje niet aan de gebruiksvoorwaarden, staat het in de verkeerde rubriek, of denk u dat dit zoekertje ongepast is?
Laat het ons weten!