» Tweedehands zoekertje in Boeken & tijdschriften » Strips - Asterix en Obelix

Asterix nr 27:De zoon van Asterix (1988)

Deel dit zoekertje:
facebook deel knop Share on Google+

» AangebodenAsterix nr 27:De zoon van Asterix (1988)
» Prijs: € 2 (Bieden toegestaan!)
» Conditie: Gebruikt
» Beschrijving:

Asterix nr 27:De zoon van Asterisx.
Herdruk 1988.
Uitgeverij Les Editions Albert Rene.
In goede staat.
Niets in geschreven.
Geen beschadigingen op de zijkant.
Verzendingskosten zijn voor de koper.

Strips komen allemaal uit mijn eigen verzameling.
Heb meer dan 35 jaar strips verzameld.

» Verkoper: Stripverzamelaar
» Waardering: +43
» Telefoon: Niet opgegeven
» Woonplaats: Beveren-Waas, 9120 (Oost-Vlaanderen)
  (Weergeven op kaart)
» Geplaatst: 10/04/2016 18:03
» Laatste wijziging: 18/05/2018 16:49
» Aantal keer bekeken: 386
» Nummer van zoekertje: 246082
» Een bod plaatsen

Om een bod te kunnen plaatsen moet u zicht eerst registreren op ZoekertjesNet.be
Indien u reeds geregistreerd bent op ZoekertjesNet.be, dan kan u bovenaan je emailadres en wachtwoord invoeren om aan te melden.
Indien u nog niet geregistreerd bent kan u zich hier registreren.

» Contacteer de verkoper
Om de verkoper te kunnen contacteren moet u zicht eerst registreren op ZoekertjesNet.be
Voldoet dit zoekertje niet aan de gebruiksvoorwaarden, staat het in de verkeerde rubriek, of denk u dat dit zoekertje ongepast is?
Laat het ons weten!